Kolekce od renomovaných designérů

Nabízíme modely světových  značek a designérů. V naší bohaté kolekci najdete společenské šaty od  Marchesa Fashion, Teri Jon, Aidan Mattox, Adrianna Papell, Costarellos, Theia Couture, Monique Lhuilier, Mascara London a mnoho dalších. 

Pokud se do šatů zamilujete, můžete si je i zakoupit. 

EXCLUSIVE - GOLD

Uspokojí i ty nejnáročnější klientky. 

Dechberoucí repertoár šatů od renomovaných světových designérů Vás nezklame. Skvělý střih, zajímavé látky a překvapivé detaily podtrhnou Vaši osobnost. Užijte si společenské příležitosti s jistotou, že budete jedinečná. Vy za to stojíte! 

Půjčovné: 5000Kč


ELEGANT - SILVER

Elegance, kterou si můžete dovolit. 

Povolte uzdu své fantazii a objevte s námi outfit svých snů. Bohatá kolekce vyniká pestrostí stylů, barev a materiálů.  Vystupte ze své komfortní zóny a zkuste něco nového!  Máme Vám co nabídnout. 

Půjčovné: 3500Kč

CLASSIC - BRONZ

V jednoduchosti je krása. Vkusné modely pro všechny.

Myslely jsme i na dívky a ženy, které milují motto "za málo peněz hodně muziky"  či ty dámy, které milují pestrý společenský život a stálou změnu. V naší mnohočetné kolekci Classic si jistě vyberete model, který Vám sedne jako na míru a pokaždé překvapíte.

Půjčovné: 2500 Kč

COCKTAIL 

Taneční, firemní večírek, letní párty? Neztrácejte čas a přijďte si vybrat z kolekce úžasných koktejlek. Audrey Hepburn či COCO Channel vždy prosazovaly La Petite Robe Noire (malé černé koktejlky).  Sluší každé ženě, jsou elegantní a nadčasové. Nechcete jít v černých? Přijďte se podívat a nechat se překvapit spoustou dalších barevných kombinací.

Půjčovné: 1500Kč

Using Format