Společenské příležitosti

Velké večerní. Black Tie evening.

Tanec, hudba či divadelní představení  nám po generace přinášejí vítané rozptýlení. Držte krok se světem, kde každá významná společenská událost vyžaduje řádnou přípravu. Jako ve filmech s  Oldřichem Novým a Adinou Mandlovou, buďte elegantní, tajemná a neodolatelná v dlouhých, efektních robách. V každodenní uspěchané rutině nám nezbývá  na sebe moc času, tak proč si plesy, gala koncerty či divadla neužít ve velké večerní? Se službou stylingu z Vás učiníme dokonalou Madam. 

Svatby a rodinné oslavy.

Přestože svatební šaty nejsou naší doménou, pro kreativní a originální povahy by se u nás outfit také našel. Zato svatební hosté, ti jsou vyloženě naší parketou!

Přispějte k úspěchu tak výjimečného dne a buďte  okouzlující v perfektně padnoucích šatech. Na fotkách, které pak budou kolovat v rodině  či viset dlouhá léta na viditelných místech domácností, pak oceníte, že jste tuto událost nepodcenila, a s námi se na ni řádně připravila. 

Maturitní ples.

I my máme ještě v živé paměti vzrušující  přípravy na maturitní ples, který je oslavou mládí, svěžesti a půvabu. Pro Vás speciálně jsme na veletrhu v Paříži vybraly modely, které překvapí svými originálními střihy a podtrhnou Vaši siluetu. Spokojené budou však i ty slečny, kterým se líbí spíše klasický styl. Uděláme z Vás princeznu večera! A neváhejte  přivést maminku či tetu, i ony by měly na plese zářit. Společně si u nás přípravy užijete. 

Filmový Festival, koktejly a párty. 

Nemůžu zde chybět!

Život je příliš krátký na to, abychom si jej neužily. A to se bez večírků, firemních akcí a různých oslav neobejde. Udělejte radost sobě i ostatním a buďte vždy vhodně oblečena na danou příležitost. A co teprve Festival! Tam  s přehledem zastíníte i mezinárodní hvězdy! 

Using Format